Wataha Black Heart

Wataha Black Heart

  • Kwiecień 29, 2024, 12:09:31
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane

Aktualności:

Zapraszamy na nowo otwarte forum!

Co prawda forum jest jeszcze dopracowywane, ale grać już można ;)

Autor Wątek: Świat bazgroł Szkarłatnej c.c  (Przeczytany 989 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Guren

  • Wojownik-III stopień WH
  • Wataha Heart
  • Użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
Świat bazgroł Szkarłatnej c.c
« dnia: Listopad 20, 2013, 20:43:09 »

Tutaj wstawiam tak no mniej więcej opowiadania, które są na wagę końskiego placka c.c
Zapisane
Spryt: 20
Odwaga: 20
Siła: 15
Szybkość: 15
Zwinność: 15
Mana: 15

" "Przyjdzie czas, kiedy wojna się skończy, a my zapomnimy o naszych zmarłych rodzinach"
Meg


W chwili, w której mnie zostawiasz, choćby by zapytać o coś kogoś o coś stajesz się dla mnie śmieciem, Mnie się nie zostawia... To ja niszczę!

Guren

  • Wojownik-III stopień WH
  • Wataha Heart
  • Użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
Odp: Świat bazgroł Szkarłatnej c.c
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2013, 16:55:38 »

A więc tak, postanowiłam pisać opowiadania o jakby bardziej szczegółowej historii Szkarłatnej, więc czas zacząć pisać!


Nie ma to jak dom, do którego wrócisz i zawołasz "Wróciłam" a ktoś uradowany będzie czekał na ciebie z obiadem. Pamiętam wiersz, a raczej jego przesłanie... Był o tym, że rodziny i marzeń nigdy nie stracisz, to nie prawda, wszystko kłamstwa! Ja na przykład miałam to.. Ale straciłam... Pozwolę sobie od początku... Moi rodzice byli samotnymi wilkami, miałam brata - Kwarca. W tedy wilki z mocą kryształu były na wyginięciu, gdyż nas, tych o tej mocy uważano za oliwę i zapałkę wojny, śmierci. Moja mama miała tą moc, wiele razy prosiła, byśmy jej nie uaktywnili. Pierwszy był kwarc, był ode mnie starszy, ale i mniej rozważniejszy. Rzucał kryształem na prawo, na lewo, był bardziej zachwycony droższymi kamieniami jak rubin, szmaragd, szafir i jego najukochańszy diament.  Po jakimś czasie po nadużywaniu mocy zaczął kaszleć krwią. W tedy już bałam się tej niszczycielskiej siły. W dniu, w którym ja zdobyłam kryształ ojciec wracał z polowania, on nic nie wiedział o krysztale i także uważał go za zło. Zobaczył, jak zrobiłam kryształowy kwiat i jak mama w rozpaczy krzyczała ze smutku, że też zostałam tym pokarana. Razem z mamą i bratem poszliśmy do jaskini i zaczęliśmy się bawić, tworzyć pojedyncze kamienie szlachetne. Nie spodziewaliśmy się, że tata tak szybko wróci, no i wrócił, zrobił awanturę, pod pływem której zabił matkę i próbował swoje dwa szczeniaki na raz.Kwarc chcąc mnie obronić wypełnił całe pomieszczenie ostrymi diamentami. Szok, wszędzie krew, ojciec był poprzebijamy w każdym skrawku ciała... Chciało mi się uciekać... Kwarc też poważnie krwawił, lecz kazał mi uciekać... Powiedział, że pod innym warunkiem mnie zabije, więc uciekłam. Teraz wiem, co chciał zrobić, chciał mnie chronić, więc mnie wystraszył, bym uciekła.
Zapisane
Spryt: 20
Odwaga: 20
Siła: 15
Szybkość: 15
Zwinność: 15
Mana: 15

" "Przyjdzie czas, kiedy wojna się skończy, a my zapomnimy o naszych zmarłych rodzinach"
Meg


W chwili, w której mnie zostawiasz, choćby by zapytać o coś kogoś o coś stajesz się dla mnie śmieciem, Mnie się nie zostawia... To ja niszczę!

Nero

  • Wojownik-I stopień, Gamma
  • Wataha Black
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 275
  • ~■Masz problem? ŚMIEJ SIĘ!!!■~
    • Zobacz profil
    • Akademia Jazdy Konnej
Odp: Świat bazgroł Szkarłatnej c.c
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2013, 20:09:18 »

Super
Zapisane
Imię:
~Nero
Płeć:
~ waderka ^^
Wiek:
~ 5 latek
Rodzina:
Bracia:
~ Kair i Martin
_________________
Moce:
1. Panowanie na żywiołami
2. Panowanie nad kimś (nie kopiować!!!)
3. Zabijanie umysłem
4. Zmienianie kształtu
5. Wszech wiedza (nie kopiować!!!)
6. Wszystko z myślami
_________________
Spryt: 115
Odwaga: 120
Siła: 115
Mana: 115
Zwinność: 115
Szybkość: 120

Guren

  • Wojownik-III stopień WH
  • Wataha Heart
  • Użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
Odp: Świat bazgroł Szkarłatnej c.c
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2013, 20:47:16 »

//Dzięks!

No to nowy rozdział mojego życia, miesięczny szczeniak musi dorosnąć w kilka minut, a jak się mówiło to to takie proste się wydawało... Szczerze, byłam zbyt wolna, by złapać królika bez nóg, głupiutka to też byłam, ale nie aż tak... Mój zapewne minimalny intelekt zmusił mnie do kradzieży jedzenia. Najłatwiej to było z miśkami, oni śpią, a ja ciągnę sobie ich jelenia. Powędrowałam za "miśkami" aż nad góry, uderzyłam o kogoś, aż zakręciło mi się w głowię.
-AAAA!!-Zaczęłam piszczeć.
-AAAAA!!-Ten cosiek chyba nie chciał być gorszy, bo zaczął się drzeć głośniej niż ja.
-Nie wrzeszcz mi do ucha... Czekać... AAAAA!  Dwugłowy szympans ze skrzydłami! Błagam! Błagam! Nie jedz mojej inteligencji!
-O co ci chodzi? Nie jestem szympansem!
-Aha... Aaa! Dwugłowy goryl!
- Ty chyba sobie nie oszczędzisz! -_-
-Czekaj, jesteś szczeniakiem?! @.@
-Brawo!
-Moja mądrość jest przytłaczająca  8)
-Właśnie widać (_ _')
-Kim ty jesteś?
-Ja? Ja jestem najwspanialszy na świecie Rubin! W przyszłości będę najwspanialszym basiorem na świecie!
-To ty jesteś basiorem? o_O
-Ahh... Wnerwiasz mnie -_-  A kim ty jesteś?
-Ja? Ja nazywam się Guren! Właściwie.. To jestem nikim...
-Rozbrajasz mnie ;-;
-Ale ty nie masz bomby!
Co prawda, to prawda, byłam głupia jak... Nie umiem określić >.<.
-A.. gdzie są twoi rodzice?
-Oni... oni...-Począł beczeć - Oni zginęli... Ale w dobrej wierze! Jestem dumny! Dumny, że miałem takich rodziców! No i... i... i... Wcale nie tęsknię! Mam zaszczyt posiadać takich rodziców! Ale...
-Powiedz to głośno.. - Wyszeptałam, dając łapę na jego "ramię".
-Ale... O-oni za szybko mnie opuścili...
-Rozumiem - Uśmiechnęłam się wyrozumiale.
Razem znaleźliśmy jaskinię, on opowiedział mi swoją historię, a potem ja... Było zabawnie... Ale tylko przez moją tępotę... Potem spotkaliśmy jeszcze trójkę szczeniaków - Kiko, jedyną dziewczynkę z tej trójki, Ametysta i Szafira. Dziwne, że wszyscy basiorzy mieli imiona kamieni szlachetnych.
A więc kilka dni później...
-A więc, co teraz robimy?-Zapytałam.
-Stworzymy zorganizowaną grupę jedzenie kradnącą! Nasza nazwa to...
-Sweet Boczki <33 - Przerwałam Rubinowi.
-Nie... Będziemy się zwać sierotami...
-Wiem!-Zaśmiała się Kiko- Sieroty Śniegu!
-Mi pasuje - Powiedzieli chłopcy zgodnym chórem.
Wiedziałam o tym wszystkim, wiedziałam wszystko o Kiko - Była z nas najładniejsza, najsłodsza i każdego sobie owinęła wokół palca, no oprócz mnie. Najbardziej chyba zabolało mnie to, że była z Rubinem. Zawsze kiedy koło niego siedziała to w myślach zamieniałam ją w kryształ i niszczyłam, albo ryczałam (Nadal w myślach ;P) "Ku*de Balans!" Każdy z nas się dość zmienił pozmieniał, przynajmniej większość, po tylu kradzieżach... Przywódcą został Rubin, ja stałam się troszeczkę poważniejsza, ale nadal mieli ze mnie bekę... Ta skubana Kiko była jeszcze piękniejsza! >.< A Ametyst i Szafir nic się nie zmienili, takie same półgłówki.
Zapisane
Spryt: 20
Odwaga: 20
Siła: 15
Szybkość: 15
Zwinność: 15
Mana: 15

" "Przyjdzie czas, kiedy wojna się skończy, a my zapomnimy o naszych zmarłych rodzinach"
Meg


W chwili, w której mnie zostawiasz, choćby by zapytać o coś kogoś o coś stajesz się dla mnie śmieciem, Mnie się nie zostawia... To ja niszczę!

Nero

  • Wojownik-I stopień, Gamma
  • Wataha Black
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 275
  • ~■Masz problem? ŚMIEJ SIĘ!!!■~
    • Zobacz profil
    • Akademia Jazdy Konnej
Odp: Świat bazgroł Szkarłatnej c.c
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2013, 21:26:59 »

Siupel
Zapisane
Imię:
~Nero
Płeć:
~ waderka ^^
Wiek:
~ 5 latek
Rodzina:
Bracia:
~ Kair i Martin
_________________
Moce:
1. Panowanie na żywiołami
2. Panowanie nad kimś (nie kopiować!!!)
3. Zabijanie umysłem
4. Zmienianie kształtu
5. Wszech wiedza (nie kopiować!!!)
6. Wszystko z myślami
_________________
Spryt: 115
Odwaga: 120
Siła: 115
Mana: 115
Zwinność: 115
Szybkość: 120

Guren

  • Wojownik-III stopień WH
  • Wataha Heart
  • Użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
Odp: Świat bazgroł Szkarłatnej c.c
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 22, 2013, 18:27:05 »

Miałam pięć miesięcy, a raczej wszyscy mieliśmy. Staliśmy i czekaliśmy, mieliśmy z kimś załatwić dziwną umowę, z jakimś tam dziwnym wilkiem. Pojawił się i przedstawił całą ofertę. Rozejrzałam się..
-gdzie jest Kiko?!!-Nie było jej nigdzie, i to dosłownie, zobaczyliśmy ją związaną za tamtym typem.
-Ty! - Wskazał ma mnie i rzucił nuż pod moje nogi  - Zabij Waszego Przywódcę, inaczej ona zginie!
-Coo?-Zamurowało mnie, co prawda nienawidziłam jej, ale to była moja przyjaciółka - Jaa... N-nie...
-Zrób to Guren!- Warknął Rubin.
Zdziwiona chwyciłam nóż, chciałam uratować Kiko, gdy... Rubin nabił się na ten nieszczęsny nóż, teraz byłam cała z jego krwi.
-Uważaj na siebie! Zawsze będę cię bronił, nawet z tego nieszczęsnego nieba. Pamiętaj, że... Koo..cham - On.. on...
Umarł... Nie mogłam wbić sobie tego do głowy, tamtem basior się uśmiechnął.
-Ok... Teraz ty - Wskazał na Ametysta - Zabij tego drugiego!
-Nie - Mruknęłam, patrząc na ziemię, kiedy z moich oczu leciały pojedyncze łzy, przypomniał mi się mój brat... Ta masakra rodziny...
-Co nie?
- Nie! Powiedziałam nie cwelu!-No i się zaczęło... - Śmierdzisz jak stare skarpety maczane w roztworze z starych jaj i kila pleśni! Za.. kogo ty się wgl uważasz?! Mam dla ciebie wróżbę... Zginiesz!!-Warczałam.
Wiedziałam, że by zabić takiego kolesia muszę wykorzystać niezwykle dużo siły i nadużyć własną moc... To będzie też mój koniec... Przynajmniej trafię tam, gdzie ktoś za mną zatęskni, spotkam Kwarca, mamę no i Rubina. Taka będzie moja piękna przyszłość! U mojej łapy pojawiło się ostrze z diamentu, a sama pokryłam się kryształem. Z krzykiem zaatakowałam go... Udało mi się zrobić mu zadrapania, ale muszę zrobić coś więcej... Zaśmiałam się złowieszcze...  Rzuciłam w nim kryształowymi "śnieżkami"

Jednak on to z łatwością ominął no i zaatakował. Zaczęłam przegrywać i... Nie wiem, co się w tedy stało. Z każdego skrawka mojego ciała leciała krew, najbardziej z pyska, wszędzie był mój kryształ... Straciłam możliwość oddechu. Patrzyłam tylko bezradna. Uwolniona Kiko podeszła do mnie, przyłożyła łapy do moich żeber i zaczęła leczyć. Mój wzrok mówił sam za siebie "To nic nie da", zamknęłam je i... Otworzyłam? WFT?
...
...
Kiko leżała na ziemi, teraz.. To ona była martwa... Użyła swojej mocy, której nigdy nie wcześniej nie używała, ta moc polegała nad tym, że wskrzeszasz kogoś, ale oddajesz życie. Z pozostała dwójką się rozstałam, chciałam iść własną drogą... Odeszłam od nich już w ciągu srogiej zimy...
Zapisane
Spryt: 20
Odwaga: 20
Siła: 15
Szybkość: 15
Zwinność: 15
Mana: 15

" "Przyjdzie czas, kiedy wojna się skończy, a my zapomnimy o naszych zmarłych rodzinach"
Meg


W chwili, w której mnie zostawiasz, choćby by zapytać o coś kogoś o coś stajesz się dla mnie śmieciem, Mnie się nie zostawia... To ja niszczę!
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
mylife regimentpolnocny nowewienislawowo doggieslife wilczki