Wataha Black Heart

Wataha Black Heart

  • Kwiecień 20, 2024, 06:55:22
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane

Aktualności:

Zapraszamy na nowo otwarte forum!

Co prawda forum jest jeszcze dopracowywane, ale grać już można ;)

Autor Wątek: Zapisy do Watahy Heart  (Przeczytany 2404 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kair

  • Samiec Alpha WH
  • Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 286
  • I wiesz co mnie boli? Że w głowach się pierdoli!
    • Zobacz profil
Zapisy do Watahy Heart
« dnia: Listopad 07, 2013, 00:31:19 »

Trzeba wypełnić formularz:
Imie-
Płeć-
Wiek-
Zainteresowania-
Charakter-
Moce(Maks. 2)-
Historia przed dołączeniem do watahy-
Gdzie chcesz jaskinie-
Proponowana ranga(Nie brać Alpha, Betha, Weteran itp. Bo to nie możliwe!)-
Zapisane
Imię-Kair
Płeć-Basior oczywiście^^
Wiek-3lata/24dzień/IIIpołowa
Zainteresowania-Mam duuużo zainteresowań. Lubię skakać po stromych zboczach, pływać, spacerować po nocach...
Ulubione miejsca-Nie mam takich. Wszędzie lubię przebywać.
_______________
Moce:
-Wielożytność
-Niewidzialność
-Smoczy pazur(nie kopiować!)
-Żywioły(wszystkie)
-Pole siłowe
-Hipnoza
-Czary
-Zamglenie(nie kopiować!) wytwarza gęstą mgłę, przez co przeciwnik nie może nas zobaczyć. Przydatne do ucieczek, lub atakowania znienacka.
-Klątwy(nie kopiować!)
-Widzenie w ciemnościach
______________
Rodzina:
Partnerka-Brak
Potomstwo-Brak
Brat-Martin
Siostra-Nero
______________
WT-100

Angela

  • Wojownik-I stopień
  • Wataha Heart
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do Watahy Heart
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2013, 09:13:10 »

Imię- Angela
Płeć- Informacja dla ślepych - ona.
Wiek- 5
Zainteresowania- Pływanie, wędrowanie nocami, śnieżne, górskie klimaty.
Charakter- Zmienna. Raz jest cierpliwa, sympatyczna, sprawiedliwa, a raz opryskliwa, agresywna, oschła, nieprzyjemna.
Moce(Max. 2)- Czarna Krew, władza nad czasem.
Historia przed dołączeniem do watahy- I tak tego nikt nie czyta, kiedyś napiszę.
Gdzie chcesz jaskinie- Niech będzie ta Kraina Jezior
Proponowana ranga- Jak najwyższa, oczywiście ;-;
Zapisane
~*~
_____________
Imię - Angela
Wiek - 5
_____________
Moce -
Czarna Krew  *
Władza nad czasem.
_____________
*  ~Łapki i inne kończyny precz od tej mocy~
_____________
Spryt- 15
Odwaga- 10
Siła- 20
Szybkość- 15
Zwinność- 20
Mana- 20
~*~

Karoiiina

  • Gość
Odp: Zapisy do Watahy Heart
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2013, 14:26:51 »

Imię
Karoiiina. K A R O I I I N A. Nie mylić z KaroLIIIna, bo to bardzo ją denerwuje..
Płeć
Chcesz zajrzeć? Wadera.
Wiek
3 lata. Starczy.
Zainteresowania
Przede wszystkim walka. Urodzona z niej wojowniczka.
Charakter
Jakie nastawienie ma prawdziwy wojownik? Wiesz nieco o Sparcie? Proszę, ona jest bardzo dobrą wojowniczką. Jednak jest też dobra,
Moce
Uzdrawianie dotykiem, oraz.. moce umysłowe.
Historia przed dołączeniem do watahy
Teraz stając i oglądając się za siebie, ciężko jest ]jej przypomnieć sobie tamte lata, kiedy była młoda.
Jak każdy, urodziła się. Miała łącznie wtedy 2 dwóch braci. Młodszych. Musiała pomagać mamie i tacie w pilnowaniu ich.
Prędko uczyła się, w wieku pół roku umiała polować na małą zwierzynę. Znała się na roślinach, gdy skończyła jeden rok pełniła rolę zielarza watahy, w której żyła.
Gdy skończyła dwa lata, chciała odejść, jednak Alphy poprosiły ją, żeby została. Została, chciała pomóc. Niedługo po tym została pełnoprawnym medykiem, przez co leczyła inne wilki.
W wieku dwóch i pół roku przywódcy zachorowali. Karo wyruszyła w bardzo niebezpieczną podróż po zioła. Cudem uniknęła śmierci. Gdy wróciła, Alphy były w bardzo opłakanym stanie.
Podała im zioła. Na pewien czas przywódcy wyzdrowieli. Jednak potem nagle zdechli.
Wataha orzekła krótko - wina Karo.
Wadera uciekła. Pozostawiła po sobie powietrze. Wszystkie jej zioła, które zbierała, rzeczy, które miała, razem z nią powędrowały w świat. Tyle, koniec.
Gdzie chcesz jaskinie
Las
Proponowana ranga
Wojownik.
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2013, 14:30:16 wysłana przez Karoiiina »
Zapisane

Kair

  • Samiec Alpha WH
  • Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 286
  • I wiesz co mnie boli? Że w głowach się pierdoli!
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do Watahy Heart
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2013, 14:34:59 »

Eee... Oby dwie macie sio dobrze, jaskinie zaraz robię i wpisuje rangę... Witam w watasze Heart! :3
Zapisane
Imię-Kair
Płeć-Basior oczywiście^^
Wiek-3lata/24dzień/IIIpołowa
Zainteresowania-Mam duuużo zainteresowań. Lubię skakać po stromych zboczach, pływać, spacerować po nocach...
Ulubione miejsca-Nie mam takich. Wszędzie lubię przebywać.
_______________
Moce:
-Wielożytność
-Niewidzialność
-Smoczy pazur(nie kopiować!)
-Żywioły(wszystkie)
-Pole siłowe
-Hipnoza
-Czary
-Zamglenie(nie kopiować!) wytwarza gęstą mgłę, przez co przeciwnik nie może nas zobaczyć. Przydatne do ucieczek, lub atakowania znienacka.
-Klątwy(nie kopiować!)
-Widzenie w ciemnościach
______________
Rodzina:
Partnerka-Brak
Potomstwo-Brak
Brat-Martin
Siostra-Nero
______________
WT-100

Guren

  • Wojownik-III stopień WH
  • Wataha Heart
  • Użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do Watahy Heart
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2013, 16:17:34 »

Imie:
~ Imię oznaczające dosłownie Szkarłatny kwiat lotosu ~ Guren
Płeć:
~ Jest przedstawicielką płci pięknej ~ Wadera
Wiek:
~ Jest jeszcze młoda, ma przed sobą wszystko, zaczynając od rewolucji, po powstania ~ Trzy lata.
Zainteresowania:
~To trudne! Jednocześnie i łatwe, wystarczy ją zaobserwować, zauważysz jej część osobowości.  Patrząc zauważysz, że interesuje się kwieciem.... Piękną okrywą skorupy ziemskiej, do jej ulubionych roślin wlicza się biała Kamelia i lotos.
Charakter:
~  Guren okazuje się bardzo tajemniczą wilczycą, która oprócz swojej lojalności nie ukazuje uczuć. Dowiadujemy się, że jest typem wadery bezlitosnej i sadystycznej. Guren jest bardzo próżna kiedy patrzy w lustro i mówi "Słodka, jak zawsze". Jest z siebie bardzo dumna. Jednak jest osobą bardzo opiekuńczą, kochającą szczenięta, na co dzień dla nich może być oschła, ale kiedy zachorują, czy ich zdrowiu grozi niebezpieczeństwo przejmuje się bardziej, niż ich własna matka. Jest waderą na swój sposób przyjacielską, pełną pasji. Wkłada w każdą czynność jaką robi 110%! Jest niemal obsesyjnie wierna, tak, tak najlepiej stwierdzić ten fakt
Moce:
Ma bardzo wyjątkową moc no i tylko jedną. Jako jedyna ze znanych wilków włada nad kryształem, to tak, jakby był to żywioł, ale wyjątkowy, od wielkości kryształu zależy, jak łatwo go zniszczyć - Siła roznosi się po całej powierzchni stopniową zmniejszając się, przez to im większy, tym trudniej go rozbić, ponadto jeżeli uwięzi cię w krysztale a on się rozbiję, ty też się w tedy rozbijasz na kawałki.
Historia przed dołączeniem do watahy:
~Jako kilkutygodniowy szczeniak została sierotą w bliżej jej nie znanych okolicznościach. Wilczyca która piastowała rolę jej mamuśki, odnalazła ją samą, pozostawioną na pastwę losu w śnieżycę. W drodze na łowy zastała ją zamieć, lecz pewna rzecz nie pozwalała jej zawrócić się do schronienia, albowiem posłyszała płacz, płacz wyziębionego szczenięcia. Wiedziała iż mimo panujących warunków musi pozostać by odnaleźć i uratować szczenię. Nie potrafiłaby sobie wybaczyć gdyby ono umarło bez jej pomocy. Nasłuchując coraz słabszego pisku dotarła do zasypanej jamy, szybko poczęła kopać, aż nagle przed jej oczyma
pojawił się czarny, przerażony kłębek. wilczyca wiele dni i nocy poszukiwała rodziców owej czarnej zguby, ale nie odnalazła nikogo kto choćby był do niej podobny. Mimo nadziei że kiedyś odnajdzie rodziców maleństwa zaczęła ją wychowywać w swoich poglądach. Nadała jej imię Guren. Choć nigdy nie potrafiła wytłumaczyć swojego wyboru, szczenię i tak go nie oprotestowało. Jedna rzecz nie pozwalało żyć Guren... Rodzice... Czy oni zginęli, a może pozostawili ją aby umarła, bo była ona dla nich zbędnym balastem? Chciała wiedzieć przynajmniej jak wyglądali... Jej pierwszym wspomnieniem jest czekoladowy pysk jej opiekunki, powoli pochylający się w głąb jamy by potem delikatnie objąć ją za szyję i wyprowadzić z lodowej komnaty śmierci.
Guren... Czasami wolała zapomnieć że w jej życiu mógł być ktokolwiek inny jak jej wybawicielka, pokochała ją jak mamę z krwi i kości, a ona zaś ją jak własną córkę. Wilczyca zrozumiała iż nie odnajdzie jej rodziców i przywykła do tej myśli, gdy podrosła poczęła uczyć ją łowiectwa, i wszystkich potrzebnych w życiu rzeczy najlepiej jak umiała. Pokazywała wszelkie znane jej techniki i ze szczęściem obserwowała jak ta czarna kruszynka dorasta i staje się silną i niezwykle sprytną wilczycą. Całe dnie spędzały ze sobą odizolowane od reszty wilczego świata, samotnie na pewnej górskiej polanie. Dni płynęły słodko i powoli. Shayde miała już rok.
- "Uczeń przerósł mistrza" - zwykła ze śmiechem mówić matka o swej córce podczas próbnych polowań. To samo rzekła tego niefortunnego dnia, który miał nadejść... Szczeniak znów miał mamę, nie myślała o przeszłości, cieszyła się tym co jest tu i teraz, niestety jej szczęście nie trwało długo...
Był dzień jak co dzień, obie wracały z łowów gdy rozpętała się burza, szybko wybiegły z lasu na polanę by dostać się do legowiska, ale po drodze coś zatrzymało, a raczej ktoś zatrzymał starszą waderę... Gdy biegły nagle czekoladowa wilczyca stanęła na środku łąki, jak wryta patrząc swoimi wielkimi, złotymi ślepiami na pobliską skałę... Gdy szczeniak zauważyła co się dzieje
natychmiast skierowała swoje oczy na głaz i w świetle błyskawicy ujrzała srebrnego wilka o jadowicie zielonych oczach. Podbiegła do niej, by zapytać o co chodzi i czemu się nie kryje, a ona jedynie kazała jej się natychmiast ukryć w jamie i czekać. Nie rozumiała o co chodzi, ale wysłuchała jej rady i ukryła się, czekała, czekała aż do świtu, ale ona nie
powracała... Wyruszyła więc, pokonała strach przed wilkiem, którego ujrzała i zaczęła nawoływać na polanie, ale nie przyniosło to żadnych skutków... Skierowała się więc w kierunku głazu, a ze szczytu zauważyła zwisającą czekoladową kitę, - "Co ona tam robi? - pomyślała
- "O rany! A jeżeli jest ranna?" Przerażona tą myślą poczęła szybko wdrapywać się na głaz. Na szczycie ujrzała wilczycę, opiekunkę która swojego imienia nikomu nie zdradziła... Deszcz rozmył krew na powierzchni skały pozostawiając ogromny ślad. Wokół rozszarpanego gardła jej niegdyś satynowe futro pozlepiane było rdzawą zaschniętą już krwią... Ślady czerwieni wskazywały że ów szary wilk wciągnął jej ciało,
aż tu z przeciwnego podnóża... Guren, nie potrafiła się pozbierać... Właśnie straciła jedyną osobę którą miała i kochała, a w dodatku ta bestia w każdej chwili mogła zapolować na nią... A może jej łowy już się zaczęły? Guren była przerażona i sama...
Była już na tyle doświadczona umiała sobie poradzić sama, ale cierpiała... Możliwe że ktoś ją tropił, a ona nie miała żadnego wsparcia... Pożegnała martwe ciało matki, ostatni raz spojrzała w jej złociste oczy, ostatni raz mogła cieszyć wzrok brązem jej futra...
- "To w te same oczy patrzyłam gdy mnie wybawiała" - pomyślała. Zaczęła uciekać, uciekała dniami i nocami po świecie szkoląc swoje umiejętności, wzrastając w siłę. Mijały miesiące, a ona pogodziła się z tym że los nigdy nie pozwoli jej kochać długo... Że zawsze straci tych, których kocha... Ale samotne błądzenie przestało mieć sens i choć po dziś dzień te zielone
oczy w snach doprowadzają ją do obłędu, to postanowiła przyłączyć się do jakiś wilków. I znów starać się zacząć od nowa, przybyła po to właśnie tu... do Stada Heart
Gdzie chcesz jaskinie:
~Myślę, że Góry będą dobrym wyborem.
Proponowana ranga:
~ Wojowniczka, Please.
Zapisane
Spryt: 20
Odwaga: 20
Siła: 15
Szybkość: 15
Zwinność: 15
Mana: 15

" "Przyjdzie czas, kiedy wojna się skończy, a my zapomnimy o naszych zmarłych rodzinach"
Meg


W chwili, w której mnie zostawiasz, choćby by zapytać o coś kogoś o coś stajesz się dla mnie śmieciem, Mnie się nie zostawia... To ja niszczę!

Kair

  • Samiec Alpha WH
  • Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 286
  • I wiesz co mnie boli? Że w głowach się pierdoli!
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do Watahy Heart
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 19, 2013, 16:44:50 »

O.o ale duża historia... Masz Wojownik-III stopień :3
Zapisane
Imię-Kair
Płeć-Basior oczywiście^^
Wiek-3lata/24dzień/IIIpołowa
Zainteresowania-Mam duuużo zainteresowań. Lubię skakać po stromych zboczach, pływać, spacerować po nocach...
Ulubione miejsca-Nie mam takich. Wszędzie lubię przebywać.
_______________
Moce:
-Wielożytność
-Niewidzialność
-Smoczy pazur(nie kopiować!)
-Żywioły(wszystkie)
-Pole siłowe
-Hipnoza
-Czary
-Zamglenie(nie kopiować!) wytwarza gęstą mgłę, przez co przeciwnik nie może nas zobaczyć. Przydatne do ucieczek, lub atakowania znienacka.
-Klątwy(nie kopiować!)
-Widzenie w ciemnościach
______________
Rodzina:
Partnerka-Brak
Potomstwo-Brak
Brat-Martin
Siostra-Nero
______________
WT-100

Guren

  • Wojownik-III stopień WH
  • Wataha Heart
  • Użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do Watahy Heart
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 19, 2013, 16:48:57 »

Dzięks  ;D
Zapisane
Spryt: 20
Odwaga: 20
Siła: 15
Szybkość: 15
Zwinność: 15
Mana: 15

" "Przyjdzie czas, kiedy wojna się skończy, a my zapomnimy o naszych zmarłych rodzinach"
Meg


W chwili, w której mnie zostawiasz, choćby by zapytać o coś kogoś o coś stajesz się dla mnie śmieciem, Mnie się nie zostawia... To ja niszczę!

Sefona

  • Gość
Odp: Zapisy do Watahy Heart
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 19, 2013, 18:43:21 »

Imię:
Szczerze mówiąc ona nie ma imienia lecz inni śmieli zwać ją Sefona.
Płeć:
Tu akurat jest to stwierdzone.
Jest to młoda przedstawicielka płci pięknej.
Wiek:
Wiek nie gra roli lecz jednak w pewnych kwestiach ma znaczenie…
Ta młoda wadera nie ma jeszcze roku, lecz zachowuje się dojrzalej.
Zainteresowania:
Sefona bardzo lubi rzeczy świecące, ma pewne cechy z kota, a mianowicie czystość… Jej futro zawsze lśni, przez co lubi przebywać w miejscach gdzie nie da się zbytnio ubrudzić. Wadera ta żyła w zgodzie z katami, przez co często gdy spotka ów zwierza znajdzie z nim wspólny język i zacznie z nim przemierzać miejsca gawędząc.
Charakter:
Nie da się dokładnie określić jaka ona jest, ponieważ utworzyła wokół siebie pewną maskę, pod którą się ukrywa, a jaką?
Sefona to wadera spokojna lecz jednak potrafi pokazać swe pazury.
Jej duże, kocie oczy już same za siebie mówią, że jest ona tajemnicza i wydaję się pawać agresją.
Uszy zawsze ma stojące, ponieważ zna ona swą wartość i kroczy dumnie.
Emanuje powagą i roztropnością. Szybko jednak nudzi się gdy coś jej szczególnie nie przyciągnie.
Jest niezależna nienawidzi słuchać rozkazów, woli je wydawać, pomimo tego, że zawsze gdy to robi inni ją wyśmiewają (tu znaczenie ma niestety jej wiek), jednak jest również posłuszna gdy tego wymagają.
Jest w niewielkiej ilości materialistką lecz to jest taką dobrą granicą.
Czasem gardzi innymi i mówi to wprost.  Jest jaka jest i nie lubi się zmieniać, czasami jednak miewa pewne ataki, pozostałości po przeszłości, które na zawsze zostaną w pamięci, przez co nieraz staje się wybuchowa.
Ma jeszcze wiele cech, tych dobrych i złych, ciekawych i zwyczajnych lecz takie rzeczy musi ktoś odkryć, przede wszystkim gdy ktoś jakimś cudem zdobędzie jej zaufanie, Sefona stanie się bezgranicznie wierna tej postaci, można powiedzieć, iż będzie traktować ją wręcz jak pana.
Moce:
Słowo rozkazem
(Sefona ma wyjątkowy głos, potrafi nim zahipnotyzować/zmanipulować każde stworzenie i doskonale nauczyła się wykorzystywać to w swych celach.)
Kocie oczy
(Umiejętność, dzięki której widzenie w nocy czy w innych ciemnościach jest pestką, a przy tym emanują pięknym blaskiem, cały czas.)
Historia przed dołączeniem do watahy:
Chcecie wiedzieć jak to było?
Historia jaką przeżyła Sefona, jest dla niej ujmująca i tragiczna, bardzo nie lubi gdy ktoś ją o to wypytuje i najczęściej wtedy odchodzi, jednak zrobi wyjątek i opowie kawałek.
W pewnym momencie otworzyła swe ślepia, był to niewielki odstęp po jej narodzinach, wkoło były koty… Tak, koty…
Gdzie jej rodzice? Otóż ojciec pognał za waderami, a matka nie planowała potomków, gdy jednak na świat przyszła Sefona, ta wyparła się jej i po prostu odeszła, przynajmniej ona zna taką wersję.
Bezbronne szczenię znalazł człowiek, który miał wiele kotów. Przygarnął młodego wilka, bo zafascynowały go oczy niewielkiej waderki. Piękne, wielkie, turkusowe, a przede wszystkim były kocie.
Mężczyzna miał dwie Kotki, które miały małe, więc postanowił sprawdzić czy napoją młode wilczę.
Koty zaakceptowały nowego członka jednak już szybko okazało się, iż Sefona nie będzie zwyczajna.
Jej oczy zaczynały dawać poświatę, a koty zaczęły jej usługiwać?
Tak, usługiwać.
Człowiek szybko pozbył się wadery.
Ona na swej drodze zaczęła miewać różne przygody, o których nigdy nie opowie.
Jedna z ów przygód była dla niej na tyle traumatyczna, iż Sefona w środku nocy, nieświadomie potrafi zacząć płakać, czy krzyczeć…
Po zdarzeniach z przeszłości, w których się nacierpiała, Sefona postanowiła zacząć szukać miejsca, gdzie zaakceptują ją i jej dziwne, kocie nawyki…
Tak właśnie trafiła tutaj…
Czy ta na pozór „zła” waderka zaklimatyzuje się w nowym miejscu? Czy inni chodź w drobnym stopniu ją zaakceptują… Czy wyjawi ona swe sekrety i czy odsłoni siebie prawdziwą, tą dobrą?
To wszystko w kolejnych odcinkach…xD

Gdzie chcesz jaskinie:
Góry.
Proponowana ranga:
Ze względu na wiek Szczenię.
Zapisane

Kair

  • Samiec Alpha WH
  • Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 286
  • I wiesz co mnie boli? Że w głowach się pierdoli!
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do Watahy Heart
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 19, 2013, 18:53:58 »

Dużo tego :P Wszystko okey, zrób sb KP i podpis. Witam w watasze
Zapisane
Imię-Kair
Płeć-Basior oczywiście^^
Wiek-3lata/24dzień/IIIpołowa
Zainteresowania-Mam duuużo zainteresowań. Lubię skakać po stromych zboczach, pływać, spacerować po nocach...
Ulubione miejsca-Nie mam takich. Wszędzie lubię przebywać.
_______________
Moce:
-Wielożytność
-Niewidzialność
-Smoczy pazur(nie kopiować!)
-Żywioły(wszystkie)
-Pole siłowe
-Hipnoza
-Czary
-Zamglenie(nie kopiować!) wytwarza gęstą mgłę, przez co przeciwnik nie może nas zobaczyć. Przydatne do ucieczek, lub atakowania znienacka.
-Klątwy(nie kopiować!)
-Widzenie w ciemnościach
______________
Rodzina:
Partnerka-Brak
Potomstwo-Brak
Brat-Martin
Siostra-Nero
______________
WT-100

Sefona

  • Gość
Odp: Zapisy do Watahy Heart
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 19, 2013, 18:56:46 »

Starałam się nie rozpisywać...xD
KP już zakładam.
Zapisane

Kair

  • Samiec Alpha WH
  • Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 286
  • I wiesz co mnie boli? Że w głowach się pierdoli!
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do Watahy Heart
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 19, 2013, 19:02:38 »

A tak pro po, ty nie masz jaskini... Ty masz pokój w jaskini szczeniaków, której jeszcze nie ma :p
Zapisane
Imię-Kair
Płeć-Basior oczywiście^^
Wiek-3lata/24dzień/IIIpołowa
Zainteresowania-Mam duuużo zainteresowań. Lubię skakać po stromych zboczach, pływać, spacerować po nocach...
Ulubione miejsca-Nie mam takich. Wszędzie lubię przebywać.
_______________
Moce:
-Wielożytność
-Niewidzialność
-Smoczy pazur(nie kopiować!)
-Żywioły(wszystkie)
-Pole siłowe
-Hipnoza
-Czary
-Zamglenie(nie kopiować!) wytwarza gęstą mgłę, przez co przeciwnik nie może nas zobaczyć. Przydatne do ucieczek, lub atakowania znienacka.
-Klątwy(nie kopiować!)
-Widzenie w ciemnościach
______________
Rodzina:
Partnerka-Brak
Potomstwo-Brak
Brat-Martin
Siostra-Nero
______________
WT-100

Guren

  • Wojownik-III stopień WH
  • Wataha Heart
  • Użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do Watahy Heart
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 19, 2013, 19:06:11 »

xD
Zapisane
Spryt: 20
Odwaga: 20
Siła: 15
Szybkość: 15
Zwinność: 15
Mana: 15

" "Przyjdzie czas, kiedy wojna się skończy, a my zapomnimy o naszych zmarłych rodzinach"
Meg


W chwili, w której mnie zostawiasz, choćby by zapytać o coś kogoś o coś stajesz się dla mnie śmieciem, Mnie się nie zostawia... To ja niszczę!

Sefona

  • Gość
Odp: Zapisy do Watahy Heart
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 19, 2013, 19:15:44 »

Oj tam, Szczegół…xD
Zapisane

Sovera

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6
  • Forever Alone
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do Watahy Heart
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 14, 2013, 18:25:00 »


Imię:
-''Ochrzcili'' ją Sovera, więc taką nazwę dzierży
Płeć:
-Co, jak co ale to da się wywnioskować już z imienia.- Wadera
Wiek:
-Tak naprawdę to tylko liczby. Jest młoda, ale zdążyła poznać już, jaki jest świat.-2 lata
Zainteresowania:
-Po trochu interesuje się zjawiskami nadprzyrodzonymi. Lubi oderwać się od codziennego świata, odkrywać inny, nowy.
Charakter:
-Z pewnością nie jest ona skora do rozmowy, ale jeśli musi to powie, czasem nawet za dużo. Jest to skryta wilczyca, zamknięta w sobie, patrząca spod byka na całe otoczenie. Trudno jest do niej dotrzeć. Wspomnienia z przeszłości porobiły rany na jej duszy, w jej psychice. Lubi samotność, no, może towarzystwo jednej persony, ale nienawidzi tłoku. Nawet jeśli jest duża przestrzeń, to po prostu się dusi i musi wyjść. Gdy się z kimś zaprzyjaźni potrafi pokazać swoją ciepłą stronę, miły ton głosu, a nawet to, że potrafi być troskliwa.
Moce:
-Władanie Ogniem
-Czytanie w myślach
Historia przed dołączeniem do watahy:
-Nienawidzi jej opowiadać, po trochu jej nie pamięta. Ale to co najgorsze, nigdy nie zajdzie mgłą.
    Tak naprawdę jej rodzina składała się tylko z 4 osób. Jej matki, ojca i starszego brata, potem jeszcze jej. Zaledwie miesiąc po przyjściu na świat jej mała rodzina natrafiła na watahę, która miała sporo członków. Matkę jej zabrali do lochów, ojca zabili na miejscu. Brata torturowali, a kiedy podrosła do  6 miesięcy podzieliła los swojego brata.  Tak naprawdę pozostali tylko oni we dwoje. Pewnej nocy jej brat zaryzykował i przemknął się przez strażników(bowiem trzymano ich w grocie). Symulowali sen, jednak natychmiast zaalarmowali przywódcę. Grono około 10 wilków rzuciło się na ciało jej brata i porozrywali go, a ją spotkały za to tortury. Dlatego tak nienawidzi tłoku. W watasze tej znalazł się jednak dobry wilk, był to starzec, mądry starzec. Pomógł małej uciec. Była przekonana, że spotkała go kara. 
  Uciekała niemal przez całe swoje życie bojąc się, że tamci szukają jej i ilekroć natrafiła na jakąś liczną watahę, kryła się. Jednak tym razem postanowiła zaryzykować.
Gdzie chcesz jaskinię:
-Myślę, że mogłaby urzędować w lesie.
Proponowana ranga:
-Jaką dostanę, taka będzie.
[/i]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2013, 18:44:20 wysłana przez Sovera »
Zapisane
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
life granitowa3 kalinowatyper wiedzmy wrickenridge